Bike

W Południowym Tyrolu są świetne warunki do uprawiania kolarstwa górskiego. Dostępnych jest aż 4600 kilometrów ścieżek rowerowych! Można wziąć udział w róznych rowerowych wycieczkach niezależnie od poziomu zaawansowania.

Kolarze z większym doświadczeniem mogą podjąć wyzwanie i wziąć udział w różnych wyścigach, lecz i dla amatorów nie zabraknie atrakcji, miłośnicy rowerów mogą na jesieni testować modele na kolejny rok – jest to gratka tak dla amatorów, jak i profesjonalistów.
Dla rodzin z dziećmi idealnie nadają się dobrze rozbudowane trasy rowerowe w dolinach, którymi wygodnie można przejechać Południowy Tyrol wzdłuż i wszerz.
Trasy dookoła doliny Val Senales są jednymi z najpopularniejszych celów wycieczek rowerem szosowym w Południowym Tyrolu. Kręte drogi i naturalny krajobraz na wysokości ponad 2000 metrów sprawiają, że kolarstwo szosowe i górskie w Południowym Tyrolu to zupełnie wyjątkowe przeżycie. Oprócz serpentyn pnących się na górskie przełęcze na wyprawy rowerem szosowym, można przemierzać liczne scieżki rowerowe prowadzące przez trudniejszy teren.

Zapraszamy do zapoznania się ze ścieżkami rowerowymi oraz atrakcjami czekającymi na rowerzystów pod adresami:
www.bikemeran.it
www.merano-suedtirol.it/pl


Od 01 lipca 2017 przez całe lato czynny będzie wyciąg umożliwiający wjazd z rowerem do stacji Lazaun oraz na Lodowiec.

Wypożyczalnia rowerów

Zachęcamy do skorzystania z naszej wypożyczalni rowerów. W ofercie mamy rowery dla dzieci i dorosłych, szosowe, górskie oraz Nowość! rowery elektryczne E-bike typu Fat bike renomowanej niemieckiej firmy Corratec. U nas każdy znajdzie rower odpowiedni do swoich potrzeb i kondycji. Serdecznie zapraszamy.